ייעוץ זוגי בחיפה, בצפון. יועצת זוגית בחיפה בשיטת אימגו

עומדים על סף גירושים? רוצים לשפר את מערכת היחסים? רוצים להבין לאן נעלמה התשוקה? יועצת זוגית מומחית, מזמינה אתכם לשפר את הזוגיות שלכם ולהרגיש הרבה יותר טוב ביחד.

 • כל אחד מאיתנו חווה שינויים במערכת היחסים הזוגית שלו, כי אי אפשר לצפות שאחרי עשר שנים הזוגיות תיראה בדיוק כפי שהיא נראתה כשרק התחלנו אותה.
 • עם זאת, הגיע הזמן שכולנו נדע: היא אומנם לא תהייה זהה, אך היא יכולה להיות משופרת!
 • מה שקורה בפועל אצל מרבית הזוגות הוא שעם הזמן התשוקה דועכת ונכנסים לשגרה, ובפועל חלק מהזוגות צולחים את המעבר הזה וחלק נפרדים.
 • התשוקה היא חלק בלתי נפרד מזוגיות טובה וכדאי לדעת שתמיד אפשר להחזיר אותה, ליהנות ממנה ולשפר את מערכת היחסים.
פיוס בן בני הזוג

יועצת זוגית בחיפה בשיטת אימגו. שרה בוקסנבוים

הקליניקה שלי, שאני מכנה “הדלת הירוקה” ממוקמת במקום שקט ונעים בשכונת אחוזה בחיפה.

“הדלת הירוקה” מיועדת לסייע לזוגות וליחידים לפתוח פתח לעולם הקסום והמהנה של יחסים בינאישיים מפרים ומעשירים.

 • אני מטפלת זוגית בשיטת אימגו וותיקה, מהמחזור הראשון של מטפלים בישראל, אני עוסקת בתחום הזה משנת 1993.
 • אני מטפלת בזוגות שמבקשים לטפח את הקשר ביניהם, ולמנוע משברים עמוקים וקשים לגישור.
 • אני מטפלת גם בכאלה שנמצאים במשבר קשה עד שאחד מהם מודיע שהוא לא יכול יותר ויכול לעזוב.

העבודה שלי עם הזוגות מבוססת על ידע רב שלמדתי ממורים דגולים בתחום הטיפול בכלל, ובתחום הטיפול הזוגי בפרט: הדי שלייפר, הארוויל הנדריקס, האל וסידרה סטון, ג’ינה רוס, לס ויימן, פאט לאב, מאיה קולמן, ועוד רבים נוספים בארץ ובחו”ל.

Hedy Schliefer, Harville Hendrix, Hal & Sidra Stone, Gina Ross, Les Wyman, Pat Love, Maya Kolman, and many more from Israel and around the world.

את הידע הכי עשיר רכשתי דרך הזוגות המיוחדים שהגיעו אלי לטיפול: כל אחד מהזוגות שהביא אלי, ל”דלת הירוקה”, את העושר והאושר הרב המצוי במרחב החיים המשותפים, כמו גם הקונפליקטים והמתח שנוצר כשלא יודעים לטפל בהם באופן יעיל.

המוטו המרכזי שמנחה אותי בטיפול בכל הזוגות:

“להיות בחיים שלהם כגלגל הצלה לתקופה שבה הם לא מצליחים לשחות ביחד בנהר החיים.”

ייעוץ וטיפול זוגי
 • זוגות שצולחים את החיים המשותפים באופן משביע רצון, לא מגיעים בדרך כלל לטיפול.
 • אם כי זכיתי, וקיבלתי גם זוגות שרוצים לעשות “תחזוקה”, “טיפול 10000” למערכת היחסים שלהם, ופעולות מניעה כדי לא ליפול למשברים עמוקים.
 • זוגות שכאלה רואים בטיפול מקור להנאה וטיפוח, והזדמנות להכיר אחד את השני יותר לעומק, בעזרת הנוכחות המיטיבה שלי.

התמודדות יעילה עם קונפליקט היא משא ומתן זוגי לחיבור שתי התמונות החלקיות שכל אחד מבני הזוג מחזיק – כל אחד חלק אחד של הפאזל, כך שבעזרת ייעוץ זוגי וביחד מתקבלת התמונה השלמה.

חלק מהזוגות חוזרים לטיפול אחרי כמה שנים בעקבות משבר שהם חווים, צורך לרענן את התחזוקה השוטפת, או כדי להתייעץ על התמודדויות חדשות ומגוונות שמזמנים החיים.

“הדלת הירוקה” מקבלת אותם בברכה.

אני מזמינה אתכם להיכנס דרך הדלת הירוקה למסע משותף של הקשבה הדדית, הבנה, ופיתוח מיומנויות תקשורת זוגית יעילה ומקרבת.

ייעוץ זוגי בחיפה או טיפול זוגי בחיפה?

ההבדל העיקרי בין ייעוץ זוגי ובין טיפול זוגי הוא משך הזמן, שכן ייעוץ יכול להיות נקודתי ואילו טיפול זוגי בחיפה הוא תהליך של ממש. לכן חשוב להבין מה מביא אתכם לחשוב על פנייה לאשת מקצוע. כמו כן, כדאי לבדוק האם שניכם מחויבים באותה הרמה לעניין, כי עלול להיות קשה לעשות תהליך אם לא כל הצדדים מתחייבים אליו.

טיפול זוגי כולל הרבה יותר פרקטיקה ולא “רק דיבורים” או תיאורטיות, ובכל פעם כשניפגש מחדש נבדוק את הצעדים שנעשו. אתם תראו שהן ייעוץ והן טיפול זוגי יוכלו לעזור לכם להתמודד אפילו עם מצבים שנראים לכם קשים מנשוא.

כעס של בן הזוג

כנות ביחסים זוגיים

לאורך שנות הזוגיות הרבה שאלות עולות בכל מה שנוגע לנושא של כנות ביחסים זוגיים, כך שאפשר להבין אתכם אם גם אתם בדילמה בכל מה שקשור לנושא הזה. כדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה לשאלה האם הפרטנר שלנו צריך לדעת הכול או מה הוא כן צריך לדעת ומה לא, כי הכול זה עניין של איך שאתם רואים את הדברים. מה שבטוח זה שאם:

 • תעבדו על התקשורת בניכם
 • תרגישו פתוחים יותר אחד עם השנייה
 • תוותרו על החומות שבניתם ולא תפחדו מביקורת

הרי שהחיים שלכם יהיו יציבים ומהנים פי כמה. זוגיות זו עבודה לכל החיים, אך כאשר מוצאים את השפה המשותפת זה בהחלט משהו שיכול להוות את מקור הכוח שלנו בחיים. אם גם אתם רוצים ללמוד לתקשר טוב יותר, לצלוח מכשולים ביחד ולדעת שיש לכם על מי לסמוך, כדאי שתפנו אלי עוד היום. קוראים לי שרה בוקסנבוים ואני יועצת זוגית המטפלת בשיטת אימאגו מזה שנים, אז למה שלא תגיעו לנסות את זה גם אתם?

מה הקשר בין כנות ביחסים זוגיים ושקט נפשי?

הקשר הוא ברור, שכן בכל פעם כשאנחנו מסתירים משהו מבין הזוג, לא בגלל ששכחנו לספר לו אלא כי החלטנו להסתיר בכוונה, אנחנו יוצרים חומות.

לא רק שאנחנו יוצרים חומות שמפרידות בינינו, אלא אנחנו גם צריכים להיות עסוקים בהסתרה ולדאוג שהצד השני לא יגלה את מה שכל כך חשוב לנו להסתיר.

נשמע לכם מעייף? אם כך, אתם צודקים בהחלט, כי חוסר הכנות דורשת מאיתנו הרבה יותר אנרגיות מאשר פשוט להתמודד עם האמת, לסמוך על בן הזוג ואפילו לתת לו לעזור לנו.

ייעוץ זוגי
Call Now Button